СПИСОК УЧНІВ ПЕРШИХ КЛАСІВ 2019-20.Н.Р. В РУБРИЦІ "ВСТУП ДО ШКОЛИ" СПИСОК УЧНІВ ПЕРШИХ КЛАСІВ 2019-20.Н.Р. В РУБРИЦІ "ВСТУП ДО ШКОЛИ" З НОВОГО РОКУ ШКОЛА ЗМІНИЛА СТАТУС ТА НАЗВУ! ТЕПЕР МИ Є ЛІЦЕЄМ № 8 ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ. СКОРОЧЕНЕ НАЙМЕНУВАННЯ: ЛІЦЕЙ № 8. З НОВОГО РОКУ ШКОЛА ЗМІНИЛА СТАТУС ТА НАЗВУ! ТЕПЕР МИ Є ЛІЦЕЄМ № 8 ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ. СКОРОЧЕНЕ НАЙМЕНУВАННЯ: ЛІЦЕЙ № 8.

новини

25 лютого у Ліцеї № 8 ЛМР відбулися заходи, присвячені 148 річниці з дня народження видатної української поетеси Лесі Українки.

У класах та у приміщенні Львівської обласної бібліотеки для дітей були проведені тематичні уроки про життєвий та творчий шлях письменниці. Учні 2-4-х класів декламували вірші та провели конкурс малюнків «З любов’ю до Лесиного слова».

Першокласники прослухали казку «Три метелики» та намалювали до неї ілюстрації.

21.02.2019 учні 6 та 9-х класів мали зустріч з учасником Революції Гідності Олегом Грабцем. Дякуємо п. Олегові за те, що поділився спогадами про ті буремні події. Нехай Бог береже усіх, хто захищає спокій наших домівок.

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні.

Учні 8-Б класу Ліцею № 8 ЛМР також долучилися до вшанування загиблих під час Революції Гідності. Ми повинні пам'ятати імена тих, кому завдячуємо мирним небом. Люди, які своєю діяльністю ламають стереотипи, викликають захоплення та по-справжньому надихають. Це - Іван Маслюк та Олександр Луцик  з On 3 wheels - Фонд здійснення мрій, Юлія Філіпович  та Віталій Мусіхін з Veterans go.

Сьогодні ми на прикладі Івана Маслюка говорили про те, як люди з інвалідністю можуть і повинні втілювати свої мрії - чи то побачити океан, чи піднятися в гори. Зараз ці організації об'єдналися, щоб ветерани АТО з інвалідністю також змогли подорожувати. Адже, як наголосили наші гості, всі бар'єри існують радше в нашій свідомості, тому потрібно виходити із зони комфорту і змінювати світогляд свій і людей довкола. Також дякуємо Юлії Філіпович, яка розповіла про свою участь у військових операціях та подарувала книгу спогадів "Дівчата зрізають коси", у якій описані історії дівчат-воїнів АТО, серед яких і Юлина.

Здійснюйте свої мрії та допомагайте в цьому іншим!

----------------

Львівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8

з поглибленим вивченням німецької мови

79008, Україна, м. Львів, вул. Підвальна, 2. тел.: +38(032)2765163, 2975540,